Roślinne Wyzwanie - Misja Oszczędzanie

 

„Dieta roślinna jest droga!”, „Zamienniki roślinne wcale nie są tanie”, „Chciałabym/Chciałbym przejść na dietę roślinną, ale mnie nie stać”. Chyba każdy z nas tak kiedyś myślał albo słyszał kogoś, kto wypowiadał podobne zdania. Mają one jednak niewiele wspólnego z prawdą. W najnowszej edycji Roślinnego Wyzwania chcemy pokazać Wam, że dieta roślinna może być bardzo tania.

 

Kiedy ruszyło wyzwanie?


„Roślinne Wyzwanie Misja Oszczędzanie” wystartowało 1 października i trwa przez cały miesiąc. Z wyzwania może skorzystać każdy. Cały czas można się zapisywać, za darmo. Wystarczy zarejestrować się wypełniając formularz, który jest dostępny na naszej stronie.

  

Czym wyróżnia się edycja o oszczędzaniu?


Zapisać się można w każdej chwili aż do ostatniego dnia października, nieważne czy to będzie 1, 25 czy 31 października. Przez 30 dni będziesz otrzymywać newslettery z praktycznymi wskazówkami, które pomogą Ci skomponować dietę pełnowartościową i przyjazną dla portfela. Otrzymasz też 7-dniowy jadłospis z pysznymi przepisami ułożony przez naszych dietetyków, oraz dostęp do facebookowej grupy wsparcia.

  

Jakie jest cel?


Celem naszego Wyzwania jest pokazanie, że dieta roślinna wcale nie musi być droga i jest dietą dostępną dla wszystkich. Chcemy podpowiedzieć, jak niewielkim kosztem skomponować pyszne, pełnowartościowe oraz zdrowe posiłki.

Pokażemy Ci jak to zrobić!

 

Zapraszamy do zapisów! 

 

 

@roslinniejemy

wyzwanie@roslinniejemy.org